Ana Sayfa İletişim
 
 
ANA SAYFA
ARAÇLARIMIZ
ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
OFİS TAŞIMACILIĞI
EŞYA PAKETLEME
REFERANSLARIMIZ
İLETİŞİM
 

KARAASLANLAR ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT YILLARIN TECRÜBESİ

EŞYA PAKETLEME

A kalite standartlarda bir taşımacılık anlayışı içinde; Mutlu çalışan , mutlu müşteri, güvenli şirket, ilkelerini benimseyen, insan , teknoloji , sistem ve uyumluluk içinde, yeni yöntemleri kullanmanın yanında geliştirmeyi, müşteri istek ve beklentilerinin ötesinde kaliteli ve zamanında hizmet anlayışı içinde, müşteri isteklerini her zaman ön planda tutmayı, kalitenin ekip işi olduğunun anlayışı içinde.

Ankara nakliye lider markası olan Karaaslanlar ankara evden eve nakliyat 19 yıldır size hizmet vermekten gurur duyar. Biz senelerdir nakliyat ankara hizmeti vermekteyiz. Ankara şehir içi taşımacılığın da yıllardır değişmez adresiniz Karaaslanlar evden eve nakliyat. Karaaslanlar nakliyat firması depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere hizmet vermektedir. Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Firmamız Ankara genelinde kendine ait büyük bir alan üzerinde eşya depolama hizmeti vermektedir. İster kısa süreli ister uzun süreli eşya depolama işleriniz için kaliteli firmamızı arayabilirsiniz. Karaaslanlar ankara nakliyat sektöründe senelerin firması olan bizler siz müşterilerimizin beklentisini en iyi şekilde karşılamak ve gelişen teknoloji ile son sürat hizmetlerine devam etmektedir. Ankara evden eve nakliye müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir.

 
Haberler & Resimler

- Ankara Nakliyat

- Nakliyat Ankara

- Evden Eve Nakliyat

- Evden Eve Nakliyat Ankara

- Ankara Evden Eve Nakliyat

- Ankara Nakliye

- Nakliye Ankara

- Ankara Evden Eve Nakliye

- Nakliye Evden Eve Ankara

 TEMEL DEĞERLERİMİZ

   

 
  Karaaslanlar Ankara Evden Eve Nakliyat
EVDEN EVE NAKLİYAT

 

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

 

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

 

OFİS TAŞIMACILIĞI

 

PAKETLEME VE DEPOLAMA
 
 

- Evden eve nakliyat ve ankara nakliyat 19 yıldır hizmet veren şirketimiz Ankara’da sektörün her zaman önde gelen firmaları arasında yeniliklere imza atmış ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

- Biz Ankara merkezli bir ankara nakliye firmasıyız. Ankara evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermek bize onur vermektedir.

- Nakliyat ankara sektöründen profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz. Ankara nakliye lider markası olan Karaaslanlar evden eve nakliyat 19 yıldır size hizmet vermektedir.Biz senelerdir Nakliye ankara hizmeti vermekteyiz.

- Google çalışmalarımız sonucunda ankara evden eve nakliyat, evden eve ankara, ankara nakliyat, ankara nakliye, evden eve nakliyat  kelimelerinden ön sıralarda çıkmaktayız.

- Ankara evden eve nakliyat da yıllardır değişmez adres Karaaslanlar evden eve nakliyat. Ankara evden eve nakliyat sektöründe vazgeçilmez adres.

- Ankara nakliye alanında senelerdir hizmet vermekteyiz gerek. Ankara evden eve nakliye, gerek evden eve nakliye ankara olarak hizmet vermekteyiz.

 
PAKETLEME VE AMBALAJLAMA  

 

Siz taşınmaya karar verdiğinizde evinize ekspertiz personelimiz gelerek eşyaların yoğunluğunu inceler ve ona göre araç tahsis etmektedir. Katların alçak ve yüksek olmasına göre de personel sayısı belirlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti bilindiği gibi dikkat ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Taşımacılık da en büyük unsur eşyaların doğru ve ciddi bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Ankara Karaaslanlar Nakliyat tüm eşyalarınıza değer vererek ilk önce battaniye ile ambalajlayıp sonrada havalı naylon ile sararak eşyanın zarar görmemesi için tüm çabayı göstermektedir.Araçlarımızın hepsi çelik kasalı olup 4+1 ev eşyasını rahatlıkla taşıyabilecek şekildedir. Tüm araçlarımızda elbise dolabı bulunmaktadır.Eşyaların transferi yapılırken hasar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınmış ve aracın içi ahşap kaplamadır.

 

Türkiye’nin 81 iline hizmet veren Ankara Karaaslanlar Nakliyat şehirler arası nakliyat ’da tüm taşımacılık hizmetleriniz için Axa Oyak firması ile taşımacılığı daha güvenli sigortalı hale getirmiştir. Eşyalarınız araca yüklendikten sonra aracın yolda kaza yapması devrilmesi ve gibi hallerde de eşyalarınız tamamı ile sigortalı olarak sevkiyatı yapılmaktadır.

  • Mobilya ve diğer eşyalar için özel kraft kağıtlı balonlu köpük
  • Yastık yorgan ve benzeri eşyalar için özel hurçlar
  • Halılar için halı poşetleri
  • Takım elbiseler için elbise kolileri