Ana Sayfa İletişim
 
 
ANA SAYFA
ARAÇLARIMIZ
ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
OFİS TAŞIMACILIĞI
EŞYA PAKETLEME
REFERANSLARIMIZ
İLETİŞİM
 

KARAASLANLAR ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT YILLARIN TECRÜBESİ

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Teknolojinin ilerlemesi ile hayatımızın her alanına giren yeniliklerin nakliyat sektörüne yansıması bina dışından kurulan yük asansör sistemidir. Modüler asansörde denilen taşıma sistemi birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Eşyanın taşınmasında merdiven boşluklarının oluşturabileceği her türlü sorunu ortadan kaldırdığı gibi taşıma süresini de bir hayli kısaltmaktadır. Ankara'da bina dışından asansör kullanımını ilk gerçekleştiren firma, Karaaslanlar Evden Eve Nakliyat’tır. İlk başlarda lüks taşımacılığa giren asansör sistemi artık hemen herkesimden insanımızın tercih ettiği bir sistem halini almıştır. Özellikle yüksek binalarda taşıma için kullanılan işçi sayısı katlar yükseldikçe artmaktadır. Artan işçi sayısı ile modüler asansör kullanımındaki fiyat farkı çoğu yerde birbirine yakın olmaktadır. Aralarında büyük bir fark olmamasına rağmen avantajları düşünüldüğünde yük asansörünün artıları bir hayli fazladır. Yani eşyalarınızın zarar görme olasılığı neredeyse sıfıra inmektedir. Asansörlü taşıma işlerinde de Karaaslanlar Nakliyat farkını yaşayın… Evden eve nakliyat işlemi zahmetli bir iş; taşıma işlemi sırasında ne kadar dikkat edilse de evden çıkarken merdiven boşluğunda eşya taşırken vs. durumlarda eşyaların zarar görme riski her zaman vardır. Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile buna artık son verdik. Karaaslanlar Nakliyat asansörü siz müşterilerimizin hizmetinde. Asansörlü taşıma ile eşya zarar görme riskinizi en aza indirgeniyor. 

Nakliyat ankara sektöründen uzman kadromuz ile sizlere senelerdir hizmet vermekteyiz. Ankara nakliye lider markası olan Karaaslanlar ankara evden eve nakliyat 19 yıldır size hizmet vermekten gurur duyar. Biz senelerdir Nakliye ankara hizmeti vermekteyiz. Ankara şehir içi taşımacılığın da yıllardır değişmez adresiniz Karaaslanlar evden eve nakliyat. Karaaslanlar ankara evden eve nakliyat firması depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere hizmet vermektedir. Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Firmamız ankara nakliyat genelinde kendine ait büyük bir alan üzerinde eşya depolama hizmeti vermektedir. İster kısa süreli ister uzun süreli eşya depolama işleriniz için kaliteli firmamızı arayabilirsiniz. Karaaslanlar ankara nakliyat sektöründe senelerin firması olan bizler siz müşterilerimizin beklentisini en iyi şekilde karşılamak ve gelişen teknoloji ile son sürat hizmetlerine devam etmektedir. Ankara evden eve nakliye müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. ankara evden eve nakliyat şirketleri uzman deneyimli elemen kadrosuyla taşımacılar istiyorsanız, bizler sizler için en hesaplı nakliyat fiyatları sunan kaliteli ankara evden eve nakliyatçıları arasında yer alıyoruz..

 
Haberler & Resimler

- Ankara Nakliyat

- Nakliyat Ankara

- Evden Eve Nakliyat

- Evden Eve Nakliyat Ankara

- Ankara Evden Eve Nakliyat

- Ankara Nakliye

- Nakliye Ankara

- Ankara Evden Eve Nakliye

- Nakliye Evden Eve Ankara

 TEMEL DEĞERLERİMİZ

   

 
  Karaaslanlar Ankara Evden Eve Nakliyat
EVDEN EVE NAKLİYAT

 

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

 

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

 

OFİS TAŞIMACILIĞI

 

PAKETLEME VE DEPOLAMA
 
 

- Evden eve nakliyat ve ankara nakliyat 19 yıldır hizmet veren şirketimiz Ankara’da sektörün her zaman önde gelen firmaları arasında yeniliklere imza atmış ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

- Biz Ankara merkezli bir ankara nakliye firmasıyız. Ankara evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermek bize onur vermektedir.

- Nakliyat ankara sektöründen profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz. Ankara nakliye lider markası olan Karaaslanlar evden eve nakliyat 19 yıldır size hizmet vermektedir.Biz senelerdir Nakliye ankara hizmeti vermekteyiz.

- Google çalışmalarımız sonucunda ankara evden eve nakliyat, evden eve ankara, ankara nakliyat, ankara nakliye, evden eve nakliyat  kelimelerinden ön sıralarda çıkmaktayız.

- Ankara evden eve nakliyat da yıllardır değişmez adres Karaaslanlar evden eve nakliyat. Ankara evden eve nakliyat sektöründe vazgeçilmez adres.

- Ankara nakliye alanında senelerdir hizmet vermekteyiz gerek. Ankara evden eve nakliye, gerek evden eve nakliye ankara olarak hizmet vermekteyiz.

 
PAKETLEME VE AMBALAJLAMA  

 

Siz taşınmaya karar verdiğinizde evinize ekspertiz personelimiz gelerek eşyaların yoğunluğunu inceler ve ona göre araç tahsis etmektedir. Katların alçak ve yüksek olmasına göre de personel sayısı belirlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti bilindiği gibi dikkat ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Taşımacılık da en büyük unsur eşyaların doğru ve ciddi bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Ankara Karaaslan Nakliyat tüm eşyalarınıza değer vererek ilk önce battaniye ile ambalajlayıp sonrada havalı naylon ile sararak eşyanın zarar görmemesi için tüm çabayı göstermektedir.Araçlarımızın hepsi çelik kasalı olup 4+1 ev eşyasını rahatlıkla taşıyabilecek şekildedir. Tüm araçlarımızda elbise dolabı bulunmaktadır.Eşyaların transferi yapılırken hasar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınmış ve aracın içi ahşap kaplamadır.

 

Türkiye’nin 81 iline hizmet veren Ankara Karaaslanlar Nakliyat şehirler arası nakliyat ’da tüm taşımacılık hizmetleriniz için Axa Oyak firması ile taşımacılığı daha güvenli sigortalı hale getirmiştir. Eşyalarınız araca yüklendikten sonra aracın yolda kaza yapması devrilmesi ve gibi hallerde de eşyalarınız tamamı ile sigortalı olarak sevkiyatı yapılmaktadır.

  • Mobilya ve diğer eşyalar için özel kraft kağıtlı balonlu köpük
  • Yastık yorgan ve benzeri eşyalar için özel hurçlar
  • Halılar için halı poşetleri
  • Takım elbiseler için elbise kolileri